MSN Mobile Hotmail İle Her Yerde E-Postanızı Alın

Oturum Aç
Hotmail Ayarlarınızı Yönetme
   
Hotmail'e Hoş Geldiniz İletisinin Gönderilmesi

Hesabınızı etkinleştirdiğinizde telefonunuza SMS yoluyla bir Hoş Geldiniz iletisi alırsınız. İletinin telefon numarası, MSN Hotmail hizmet numarasıdır. Bu SMS'i kaydetmeli ya da numarayı telefonunuzun adres defterine veya dizinine eklemelisiniz.
 
MSN Mobile Hotmail'e erişebilmek için bu iletinin telefon numarasını cep telefonunuzun adres defterine kaydedin:
Hoş Geldiniz iletisi kayıp mı oldu?

Hoş Geldiniz iletisinin numarasını adres defterinize kaydetmediyseniz veya iletiyi telefonunuzdan sildiyseniz üzülmeyin; istediğiniz zaman bu iletinin telefonunuza yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
 
Daha fazla yardım mı gerekiyor? Bakınız: Yardım - Hotmail ve Aygıt Ayarları
 
Hotmail Uyarıları Filtresini Ayarlama

Hotmail Uyarıları filtresini ayarlayarak, iletiler Hotmail gelen kutunuza ulaştığında bir uyarı alıp almayacağınıza karar verirsiniz.
 
Çok fazla mı uyarı alıyorsunuz?

Uyarı ayarlarınızı değiştirerek size gönderilen uyarıların sayısını daha da azaltabilirsiniz. Örneğin, gelen kutunuza ulaşan her postada uyarı almak yerine yalnızca belirli bir e-posta adresinden posta aldığınızda uyarı almayı seçebilirsiniz.
 
Neden hiçbir uyarı almıyorum?

Uyarı almıyorsanız, uyarıları geçici olarak kapatmış, ağ sağlayıcınız tarafından ayarlanan aylık sınıra ulaşmış veya önceden ödemeli telefonunuzun kontörünü tüketmiş olabilirsiniz.
 
 
Daha fazla yardım mı gerekiyor? Bakınız: Yardım - Hotmail ve Aygıt Ayarları
 
Hotmail Uyarı Yöneticisi'ni Karşıdan Yükleme

Bilgisayarınızın başındayken Hotmail uyarılarının cep telefonunuza gitmesini durdurun. Uyarılarınızı düzenlemenize ve yönetmenize (uyarıların ne zaman telefonunuza gönderileceğini belirtmek gibi) yardımcı olması için Hotmail Uyarı Yöneticisi'ni (Hotmail Alerts Manager) bilgisayarınıza yükleyin.
 
 
Daha fazla yardım mı gerekiyor? Bakınız: Yardım - Hotmail ve Aygıt Ayarları
 

[REPLACE]